Witamy w Araracie
 
<a href="post-style-1.html"><b>Inkubator Kultury</b></a><p>Powstał z myślą o tych, którzy nie czują się na siłach przepychać w dyskotekach a mają ochotę miło spędzić czas</p> <a href="post-style-1.html"><b>Strefa Biznes</b></a><p>U nas zorganizujesz szkolenie dla swoich pracowników jak rownież dla klientów biznesowych </p> <a href="post-style-1.html"><b>Kuchnia Ormiańska</b></a><p>Nasza specjalnością są potrawy mocno osadzone w klimatach kuchni Ormiańskiej</p> <a href="post-style-1.html"><b>Inkubator Kultury</b></a><p>Powstał z myślą o tych, którzy nie czują się na siłach przepychać w dyskotekach a mają ochotę miło spędzić czas</p> <a href="post-style-1.html"><b>Strefa Biznes</b></a><p>U nas zorganizujesz szkolenie dla swoich pracowników jak rownież dla klientów biznesowych </p>

Inkubator Kutury pokaż menu card
Miejsce, dla tych, którzy nie mają siły przepychać się w dyskotekach, a mają ochotę spędzić czas w kameralnym klimacie przy muzyce, której nie usłyszą w lokalnych klubach.

Idea Inkubatora - prawdziwa muzyka, niepowtarzalny klimat, emocje...Wystartowaliśmy 8 marca 2014r. koncertem akustycznego trio - Antiba, zespół został przyjęty przez naszych Gości z ogromnym entuzjazmem. Kolejnym artystą, który podbił serca publiczności był Paweł Błędowski - niesamowity twórca z Lublina - zachwycił wszystkich coverami The Beatles.

aaaaaa

Antiba

- Zespół tworzą: Martyna, Magda i Kamil. Wspólnie wykonują znane i mniej znane piosenki, akustycznie, klimatycznie, kameralnie. Gościnnie występuje z nimi Piotr Kiliański - pianista nadający liryczny nastrój koncertom.

 

aaaaaa

Paweł Błędowski

- W 2001 roku założył rockowy zespół Londyn. Podczas 12 lat swej działalności formacja osiągnęła wiele sukcesów związanych z jej koncertową działalnością. Członkowie Londynu mogą się pochwalić m. in.: potrójną nagrodą na festiwalu Eko Union Of Rock w Węgorzewie (dla autora tekstów, gitarzysty i gitarzysty basowego), udziałem w finałach Gramy w Szczecinie i Łódźstocku, trzecim miejscem w konkursie Polskiego Radia pod tytułem „Przebojem Na Antenę” i nagrodą festiwalu Przestrzeń Muzyki Live. Poza muzyką Paweł jest dziennikarzem Radia Lublin, w którym prowadzi poranne pasmo a także jednym z najlepszych w Polsce znawców muzyki i biografii zespołu The Beatles.

 

aaaaaa

Family Power

- zespół z pobliskiej Sieniawy. Powstał w 2001 roku. Tworzą go tata, córka oraz synowie. Występują na wielu scenach Polski, ale również zapraszany poza granice kraju. Sieniawska grupa kilkakrotnie występowała przed głównymi gwiazdami koncertów, m.in. "Big Cycem" na rzeszowskich juvenaliach, "Bajmem", "Lady Pank", Marylą Rodowicz, "Czerwonymi Gitarami", "O.N.A".

 

aaaaaa

Michael Szuba & Klaudia Groch

- stworzyli kameralny klimat akustycznym koncertem Flamenco Chillout Guitar z techniką loopingu. Michael głównie posługuje się gitarą klasyczną oraz fletami etnicznymi. Jego inspiracją są muzycy tacy jak Paco de Lucia, Vicente Amigo, Bobby McFerrin, Pat Metheny, Loreena Mckennitt, Damien Rice, Leszek Możdżer, Manitou.

 

aaaaaa

Sagittarius

– blues/rock - muzyka „naszych czasów”, Sagittarius przeniósł nas w czasy, które każdy wspomina z odrobiną nostalgii. Zespół został laureatem Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Piosenki "OMPP" we Wrocławiu 84/85. Dzięki zajęciu 9. miejsca w tym przeglądzie zagrał jako laureat "Złotej Dziesiątki" na Festiwalu w Opolu w koncercie "Debiuty" 1985. Grupa była także uczestnikiem Festiwalu w Jarocinie (występ nagrany przez radiową "Trójkę"), Blues TOP Sopot, Jesień z Bluesem, FAMA, Rawa Blues oraz Muzycznego Campingu w Brodnicy.

 

aaaaaa

Jacek Dewódzki & Kontrabanda

- ich nie trzeba przedstawiać - dla fanów bluesa mogących usłyszeć ich w naszym klubie było to prawdziwe zaskoczenie. Grupa powstała w kwietniu 2013. Wytężona praca już w lecie zaowocowała serią plenerowych koncertów i wydaniem płyty”Live in the Small Room”, która w podsumowaniu 2013 roku “AxunArts” zajęła wysokie trzecie miejsce wśród najlepszych płyt z coverami w Polsce !!!

 


Inkubator Kultury to nie tylko muzyka. To również projekcje kultowych filmów, czasem zapomnianych,a dla niektórych dopiero odkrywanych.

Kolejny koncertowy sezon planujemy rozpocząć znów wspaniałą muzyką w wykonaniu znanych i tych mniej znanych grup muzycznych - tak, aby zaspokoić najbardziej wysublimowane gusta „muzycznych wrażliwców” 

Wejdź do menu card

Aktualności
Godziny otwarcia

Poniedziałek............10 - 22

Wtorek.......................10 - 22

Środa.........................10 - 22

Czwartek...................10 - 22

Piątek........................10 - decyduje klient

Sobota.......................10 - decyduje klient

Niedziela...................12 - 22

DOWÓZ
Zamówienia: +48 84 686 63 74

Przy zamówieniu powyżej 10zł - dowóz gratis.

Twoje zamówienia realizujemy zawsze na umówioną godzinę. Średni czas oczekiwania to około 30 minut. Zamówienia na dowóz przyjmujemy w godzinach od 10.00 do 21.00.

Pokaż menu card

do góry

do góry