Witamy w Araracie
 
<a href="post-style-1.html"><b>Inkubator Kultury</b></a><p>Powstał z myślą o tych, którzy nie czują się na siłach przepychać w dyskotekach a mają ochotę miło spędzić czas</p> <a href="post-style-1.html"><b>Strefa Biznes</b></a><p>U nas zorganizujesz szkolenie dla swoich pracowników jak rownież dla klientów biznesowych </p> <a href="post-style-1.html"><b>Kuchnia Ormiańska</b></a><p>Nasza specjalnością są potrawy mocno osadzone w klimatach kuchni Ormiańskiej</p> <a href="post-style-1.html"><b>Inkubator Kultury</b></a><p>Powstał z myślą o tych, którzy nie czują się na siłach przepychać w dyskotekach a mają ochotę miło spędzić czas</p> <a href="post-style-1.html"><b>Strefa Biznes</b></a><p>U nas zorganizujesz szkolenie dla swoich pracowników jak rownież dla klientów biznesowych </p>"Tradycyjna pizza z pieca dla każdego"
Zrobienie idealnej pizzy to prawdziwa sztuka. Praca nad nią zaczyna się już na etapie wyrobu odpowiedniego ciasta,nasze ciasto jest cienkie a zarazem puszyste i delikatne, do wyboru którego używamy wysokiej jakości składników: warzyw, mięsa, przypraw oraz mieszanki serów goudy i mozzarelli co podkreśla walory smakowe jak i wizualne.

pizza Biłgoraj

 

Wejdź do menu card

Aktualności
Godziny otwarcia

Poniedziałek............10 - 22

Wtorek.......................10 - 22

Środa.........................10 - 22

Czwartek...................10 - 22

Piątek........................10 - decyduje klient

Sobota.......................10 - decyduje klient

Niedziela...................12 - 22

DOWÓZ
Zamówienia: +48 84 686 63 74

Przy zamówieniu powyżej 10zł - dowóz gratis.

Twoje zamówienia realizujemy zawsze na umówioną godzinę. Średni czas oczekiwania to około 30 minut. Zamówienia na dowóz przyjmujemy w godzinach od 10.00 do 21.00.

Pokaż menu card

do góry

do góry